Ak Parti Teşkilatı Kağızman Mitingi

Ak Parti Teşkilatı Kağızman Mitingi

10 Haziran 2011 Cuma 13:58

          Seçime sayılı günler kala hız kesmeden devam eden seçim çalışmaları, milletvekili adayları ve il-ilçe teşkilatlarının katkılarıyla Kağızman'da da devam ediyor.
 
 Ak Parti teşkilatının bugün (10.07.2011) yapmış olduğu Ak Parti Kağızman mitingine;
"Ak Parti Kars İl Başkanı Av.Ensar ERDOĞDU
Kars belediye başkanı Nevzat BOZKUŞ
Ak Parti 3. Sıra Milletvekili Adayı Av.Suat DOĞAN
Ak Parti 2. Sıra Milletvekili Adayı Prf. Dr. Yunus KILIÇ
Ak Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet ARSLAN
Ak Parti Kağızman ilçe başkanı Mehmet Emin KARADENİZ" başta olmak üzere bir çok partilinin katılımı gerçekleşti.

           ilk Olarak Ak Parti Kağızman ilçe başkanı Mehmet Emin KARADENİZ konuşmasında bu seçimin Kağızmanlılar için ayrı bir anlam ve öneme sahip olduğunu, çoçuklarımızın geleceği için en önemlisi de çocuklarımızın geleceği için en önemlisi de size hizmet için buradayız şeklinde kısa konuşmasının ardından kürsüyü Ak Parti Kars İl Başkanı Av.Ensar ERDOĞDU bıraktı.

           Ak Parti Kars İl Başkanı Av.Ensar ERDOĞDU önümüzde ki seçimin 24. dönem milletvekilliği genel seçimi olduğunu, Türkiyenin 1946 yılında çok partili demokratik hayata geçtiğini, 1946 yılından itibaren 16 kez sandık başına gidildiğini ve 2 gün sonra 17. kez sandık başına gidip milletvekillerimizi belirleceğimize değinen Ak Parti Kars İl Başkanı Av.Ensar ERDOĞDU halka hitap etti.

           Ak Parti Kars İl Başkanı Av.Ensar ERDOĞDU'nun ardından kürsüye Ak Parti 3. Sıra Milletvekili Adayı Av.Suat DOĞAN çıktı. Halkı ve protokolü kısaca selamlayan Ak Parti 3. Sıra Milletvekili Adayı Av.Suat DOĞAN uzun süredir mecliste Kağızmanlı bir milletvekilinin olmadığına değindi.
 
 Ak Parti 2. Sıra Milletvekili Adayı Prf. Dr. Yunus KILIÇ ise seçim kanpanyasını ilk olarak yine Kağızman'dan başlattıklarına değindi.

           Son olarak kürsüye MARMARAY ASRIN PROJESİ'nin, İstanbul Boğazı Karayolu Tüp Geçiş Projesi'nin, TÜRKİYE - GÜRCİSTAN -AZERBAYCAN DEMİRYOLU (KARS-AHİLKELEK-TİFLİS-BAKU DEMİRYOLU) Projesi'nin ve Kars Havaalanı Projesinin Mimarı olan Ak Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet ARSLAN çıktı. Halkın yoğun tevzauratı yüzünden konuşması sık sık kesilen Ak Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı Ahmet ARSLAN hitap ettiği başta Kağızman halkı olmak üzere herkezin beğenisini kazandı.


kağızman akp mitingi kagizmaninsesi
Haber Kaynağı:

Bu haber 1318 kez okundu
Yükleniyor...